Zapraszamy na Naukową Konferencję Medyczną VI Dąbrowskie Spotkania Kliniczne: „Zdrowie kobiety w codziennej pracy lekarzy praktyków” Dąbrowa Tarnowska, 5-6 kwietnia 2019 r.

Naukowe konferencje medyczne w Dąbrowie Tarnowskiej, które corocznie organizujemy są bardzo owocnymi i cennymi doświadczeniami, zarówno dla lekarzy praktyków i klinicystów, jak również szerokiego grona osób nie związanych bezpośrednio z medycyną.
Dlatego też, Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego, kontynuując Dąbrowskie Spotkania Kliniczne, tym razem zaprasza Państwa na już 6 edycję dwudniowej konferencji naukowej, która odbędzie się 5 i 6 kwietnia 2019 r.  6 Dąbrowskie Spotkania Kliniczne w tym roku poświęcone będą: „Zdrowiu kobiety w codziennej pracy lekarzy praktyków.”

Program Naukowej Konferencji Medycznej – 6. Dąbrowskich Spotkań Klinicznych zaplanowany będzie tradycyjnie na dwa dni. Pierwszy dzień będzie poświęcony pokazom i warsztatom praktycznym z zakresu pierwszej pomocy i zachowania się w sytuacji zaistnienia stanu nagłego pogorszenia zdrowia w przestrzeni publicznej. W programie drugiego dnia 6DSK przewidziano omówienie tematów związanych ze zdrowiem kobiety z zakresu endokrynologii, neurologii, chirurgii, urologii, onkologii, ortopedii, stomatologii oraz medycyny estetycznej.

Podobnie jak i poprzednich, celem naszej, dorocznej już, konferencji jest zawiązanie ścisłej współpracy pomiędzy lekarzami różnych specjalności praktykujących w ambulatoriach, przychodniach, szpitalach i szkołach z wybitnymi pracownikami naukowymi i klinicznymi wiodących ośrodków akademickich w Polsce. Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjęli wybitni polscy klinicyści. Z myślą o pacjentach podjęta zostanie współpraca, która  pozwoli na wdrażanie do codziennej praktyki lekarskiej najnowszych metod rozpoznawania, diagnozowania i leczenia.
Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką 6. Dąbrowskich Spotkań Klinicznych czyli „Zdrowiu kobiety w codziennej pracy lekarzy praktyków.”

Do zobaczenia w Dąbrowie Tarnowskiej w pierwszy  weekend kwietnia 2019 roku do Ośrodka Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegóły – program, wykładowcy i zapisy rejestracyjne na stronie Dąbrowskich Spotkań Klinicznych.

prof. zw. dr hab. n. med.
Ireneusz Kotela
Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego