4. Dąbrowskie Spotkania Kliniczne będą konferencją dwudniową

4. Dąbrowskie Spotkania Kliniczne, które w tym roku odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2017 r. pod hasłem „Stany nagłe w codziennej pracy lekarzy praktyków” zgromadzi, jako wykładowców, wielu wysokiej klasy lekarzy. Do organizacji pierwszego dnia tegorocznych 4. DSK, , który będzie miał charakter praktycznych warsztatów i pokazów, Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego, zaprosiła dąbrowską firmę Pana Andrzeja Dziedzica – Biuro Doradczo – Usługowe BHP.
Na spotkaniu Zarządu Fundacji, które odbyło się 7 stycznia br. Pan Andrzej Dziedzic z wielką radością i zapałem przyjął zaproszenie by m.in. wspólnie z dąbrowskimi ratownikami i policjantami, pomóc w organizacji naszej naukowej konferencji medycznej.